You are currently viewing قیمت پنجره ترمال بریک

قیمت پنجره ترمال بریک

در مقالات قبلی محاسنی زیادی را در باب پنجره‌های ترمال بریک گفتیم؛ در ادامه و در این مقاله قصد داریم قیمت پنجره ترمال بریک را مورد بررسی قرار دهیم. تا ببینیم آیا خرید این دسته از پنجره‌ها مقرون به صرفه است یا نه.

امروزه استفاده از متریال‌های درجه یک با ویژگی‌های مناسب در اولویت همه چیز قرار دارد. هرچه پیش می‌رویم کیفیت و متریال ساخت هر چیزی باعث ارتقا آن شده و قابلیت‌هایی را به آن اضافه می‌کند. از این‌رو همه به دنبال محصولی باکیفیت و همچنین دارای برتری نسبت به سایر محصولات مشابه هستیم.

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک چیست؟

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک، یکی از سری محصولات درب و پنجره های آلومینیومی به شمار می رود. البته طراحی و پروسه تولید متفاوتی نسبت به سایر محصولات مشابه خود دارند. استفاده از دو جداره خارجی و داخلی در این نوع پنجره‌ها و قرارگیری نوار پلی‌آمید در بین این دو جداره باعث شده تا میزان عایقبندی آن‌ها به صورت چشمگیری بالا رود.

قیمت پنجره ترمال بریک

به صورت کلی آلومینیوم یکی از فلزات رسانا به شمار می‌رود. همین امر کافیست تا با سرد و گرم شدن محیط بیرون به راحتی گرما یا سرمای محیط داخل از دست برود. طراحی پنجره آلومینیومی ترمال بریک به نحوی است تا جداره داخلی و خارجی با یکدیگر تماس نداشته باشند و به وسیله نوار پلی آمید از یکدیگر جدا شوند. این کار باعث عدم هدر رفت انرژی شده و گرما یا سرما را از جداره خارجی به داخل و بالعکس انتقال نمی‌دهد.

همچنین بخوانید: انواع پنجره دوجداره آلومینیوم

چرا پنجره‌ های ترمال بریک پرطرفدار هستند؟

پنجره آلومینیومی ترمال بریک از دسته محصولاتی است که ضمن دارا بودن استانداردها و کیفیت مطلوب، از فاکتورهای برتری‌ مهمی نسبت به محصولات مشابه برخوردار است. صرفه‌جویی بیشتر در مصرف انرژی و هزینه‌های ناشی از آن، استحکام، دوام و به صورت کلی عمر طولانی‌تر، زیبایی و تنوع بالا از این دست فاکتورها هستند. البته این مزایای پنجره‌های ترمال بریک تنها چند مورد از بین مزایای بیشمار این نوع درب و پنجره آلومینیومی است. به همین خاطر بوده که بسیاری از افراد روی به استفاده از این نوع درب و پنجره‌ها آورده‌اند. چون که به طور قابل توجهی عایق هستند و از استحکام و طول عمر بالاتری برخوردارند.

قیمت پنجره ترمال بریک آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک کمی با سایر محصولات متفاوت و کمی بالاتر است. البته این تفاوت در قیمت بی‌دلیل نیست. قیمت پنجره آلومینیوم ترمال بریک به علت طراحی و ساختار مهندسی شده و هوشمندانه خود کمی بالاست. در حقیقت مزایای این نوع محصول قیمت بالای آن را توجیه می‌کند. که این امر نیز به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد و عوامل مختلفی در قیمت گذاری این نوع محصول دخیل هستند.

لیست قیمت پنجره ترمال بریک با توجه به عوامل مختلفی به صورت روزانه تعیین می شود. به همین دلیل بوده که بیشتر برندها یا همکاران ما قیمت روز پنجره ترمال بریک را به شما ارائه دهند و قیمت ثابتی در بازه زمانی چند روزه نتوانند ارائه دهند.

در حقیقت با نصب و اجرای این نوع پنجره آلومینیومی شما سرمایه‌گذاری بلند مدتی انجام داده اید. چرا که در طول دراز مدت هزینه‌های ناشی از اتلاف و مصرف بیش از اندازه انرژی، تعویض و تعمیر قطعات و سایر مشکلات را نخواهید داشت. این موضوع باعث شده تا از هزینه‌های مازاد جلوگیری به عمل بیاید.

عوامل موثر در قیمت گذاری پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

همانطور که در قسمت‌های قبل به آن اشاره شد قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل به اختصار عبارتند از: برند، ابعاد و اندازه، تعداد بازشو، نوع بازشو، یراق‌آلات مصرفی، نوار آب‌بندی، نوع شیشه‌ی مصرفی در آن و …. . تمامی این عوامل در قیمت پنجره ترمال بریک دخیل و موثراند. بنابراین با توجه به اینکه برخی از این موارد وارداتی و خارجی هستند، تمامی قیمت‌ها بروز محاسبه خواهند شد و نیاز به استعلام دارند.

مزایای استفاده از پنجره آلومینیومی ترمال بریک

در بندهای بالا تا حدی به مزیت‌های این نوع درب و پنجره آلومینیومی پرداختیم. اما در این بخش اطلاعات بیشتری در مورد رابطه این موارد با قیمت پنجره ترمال بریک خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

مزایای استفاده از پنجره آلومینیومی ترمال بریک

تنوع بالا و زیبایی مثال زدنی، استحکام بی‌نظیر، کاهش هزینه‌های ناشی از مصرف انرژی و … از جمله مزیت‌های این نوع درب و پنجره آلومینیومی به شمار می‌روند.

  • تنوع بالا

تنوع بالای پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک یکی از مواردی است که می‌تواند توجه هرکسی را به خود جلب کند. برای هر سلیقه و هر مکانی پنجره مناسب از نوع آلومینیومی ترمال بریک وجود دارد. این پنجره‌ها با طراحی زیبا و کاربردی خود تمامی سلیقه‌ها و نظر ها را به سمت خود جذب خواهند کرد. قیمت پنجره ترمال بریک به این تنوع بستگی زیادی دارد. به صورتی که تک تک مدل‌ها با توجه به نوع بازشوها و همچنین نوع بازشدن لنگه‌ها می‌توانند در تعیین قیمت موثر باشند.

  • استحکام بالا

به دلیل نوع متریال به کار رفته و همچنین فرآیند ساخت این نوع درب و پنجره، باید هم استحکام و طول عمر بالا را از آن‌ها انتظار داشت. در واقع این نوع پروفیل درب و پنجره، در برابر گرد و غبار، ضربه، خوردگی، باران، برف و … مقاومت خوبی را از خود نشان می‌دهد.

بنابراین استحکام بالا نیز در قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک دخیل و تعیین‌کننده است. هرچه متریال به کار رفته از کیفیت بالایی برخوردار باشد، در نتیجه استحکام بالاتری دارد. پس کیفیت در کنار نوع برند و … می‌تواند تا حدی قیمت را دستخوش تغییر کند.

  • کاهش هزینه های ناشی از مصرف بیش از حد و اتلاف انرژی

استفاده از این نوع درب و پنجره با توجه به عایقبندی بالایی که دارند از اتلاف انرژی و مصرف بیش از حد آن جلوگیری می‌کند. همین یک مورد نیز برای توجیه کردن تهیه، نصب و اجرای این نوع درب و پنجره آلومینیومی کافیست. چرا که امروزه با بالا رفتن هزینه‌های انرژی، صرفه جویی در آن راه حل بسیار مناسب و کاربردی است.

سخن آخر

در این مقاله به مواردی در رابطه با قیمت پنجره ترمال بریک آلومینیومی اشاره شد. همچنین گفتیم که با توجه به روز بودن قیمت پنجره ترمال بریک باید به دنبال قیمت روز آن باشید.

قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک با توجه به یراق آلات مصرفی، نوع شیشه، نوع بازشوها و تعداد آن‌ها و …. تعیین خواهد شد. در صورتی که قصد تهیه، نصب و اجرای این نوع محصول از سری محصولات ما را دارید می‌توانید با متخصصین ما در تماس باشید. در این صورت با در میان گذاشتن شرایط و انتظاراتتان با متخصصین ما، به بهترین انتخاب برسید.