You are currently viewing بهترین برند پنجره دوجداره آلومینیوم

بهترین برند پنجره دوجداره آلومینیوم

در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با بهترین برند پنجره دوجداره آلومینیوم خدمت شما عرض کنیم. همچنین چند نمونه از برند‌هایی که از نظر کیفیت و کارایی امتحان خود را پس داده‌اند را به صورت مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

اما قبل از هر چیز لازم است تا به انواع پنجره‌های آلومینیومی دوجداره اشاره‌ای داشته باشیم. به صورت کلی پنجره‌های آلومینیومی به سه دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از: نرمال، چوب و آلومینیوم و ترمال بریک. انتخاب هریک از این مدل‌ها بسته به نیاز هر فرد و با توجه به ویژگی‌هایی که لازم دارد، انجام می‌شود.

ویژگی‌های مهم هنگام خرید پنجره دوجداره آلومینیوم

یکی از موارد مهمی که در کنار جستجو برای بهترین برند پنجره دوجداره آلومینیوم باید به آن توجه داشت بررسی ویژگی‌هایی است که در هر برند تقویت و به آن توجهی ویژه شده باشد.

در نظر داشته باشید که پنجره متناسب با شرایط محیطی و جوی مورد نظرتان باشد. همچنین پنجره‌ باید از نظر عایقبندی نیز در درجه خوبی قرار داشته تا بتواند ضمن جلوگیری از اتلاف انرژی در مقابل سرما و گرما نیز عایق باشد.

قابلیت نصب شیشه‌های دوجداره و سه جداره بر روی پنجره مورد نظر یکی دیگر از مواردی به شمار می‌رود که باید به آن توجه داشت. گرچه که بسیاری از برند‌ها و مدل‌های درب و پنجره دوجداره از این قابلیت‌ها برخوردار هستند اما باید به این نکات توجه داشت.

بهترین برند پنجره دوجداره

مورد بعدی نداشتن زائده بر روی بدنه مخصوصاً قسمت‌هایی است که اتصالات بر روی آن‌ها انجام شده است. این فاکتور مهم در تسریع عملیات نصب و اجرا و از همه مهم‌تر ایجاد عملکرد درست و صحیح پنجره دوجداره آلومینیوم می‌شود.

هر برند محصولات متنوعی را در سبد خود قرار داده و برای عرضه در دسترس مشتریان قرار می‌دهد. اما باید انتظارات و شرایط خود را در نظر داشته باشید و طبق همان انتظارات برند‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. ممکن است یک برند محصولی را با کیفیت، استحکام و کارایی بالاتری نسبت به سایر محصولات خود تولید کند یا به نوعی نقطه قوت آن در این نوع محصول باشد.

بنابراین در مقوله انتخاب پنجره، ابتدا باید مدل و نوع پنجره را مشخص کنیم سپس برند‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنیم تا بهترین برندی که کیفیت مناسب ما را تولید و عرضه می‌کند، انتخاب کنیم.

بهترین برند پنجره آلومینیومی

در این بخش نیز مانند پاراگراف‌های قبلی، به یکی از سوالات رایج در این زمینه یعنی اینکه بهترین مارک پنجره دوجداره آلومینیوم کدام است؟ خواهیم پرداخت. در حال حاضر برندهایی که در بازار بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و از کیفیت خوبی نیز برخوردارند عبارتند از؛ آکپا، آساش و لورنزو که در ادامه به معرفی مختصری از هر کدام این موارد خواهیم پرداخت.

پروفیل آلومینیوم آکپا

برند آکپا از کشور ترکیه، محصولات درب و پنجره آلومینیومی خود را در دو نوع کلی نرمال و ترمال بریک و در مدل‌های مختلف کشویی، لولایی و … تولید می‌کند. از آنجایی که در فرآیند تولید این محصولات کوره اجینگ وجود دارد، محصولات از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردار هستند. تجربه مصرف مشتریان و تست‌هایی که از این نوع درب و پنجره‌ها گرفته شده نیز این مقاومت بالا را تصدیق می‌کند. البته یراق آلات مصرفی در این درب و پنجره نیز از نوع استاندارد، ایمن و بروز هستند.

پروفیل آلومینیوم آساش

اما در جواب این سؤال که بهترین مارک پنجره دوجداره آلومینیوم کدام است باید بگوییم با کیفیت‌ترین محصول حال حاضر بازار ایران یا بهتر بگوییم بهترین برند پنجره دوجداره آلومینیوم موجود در ایران، برند آساش ترکیه است. برند آساش به نسبت قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده، از کیفیت مناسبی نیز برخوردار است.

به عنوان مثال پروفیل‌ها به صورت یکپارچه یا یک تکه تولید می‌شوند؛ که این مورد هم از نظر زیبایی و هم از نظر استقامت و کارایی بسیار مهم به شمار می‌رود. نصب یراق آلات و عملکرد آن‌ها نیز به واسطه چفت شدن خوب و محکم بر روی پروفیل، با دوام و با عملکردی خوب خواهند بود.

پروفیل آلومینیوم آکپا

اما در کنار ویژگی‌های مهم و کاربردی پروفیل‌های درب و پنجره آلومینیومی آساش ترکیه، می‌توان به یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات این برند یعنی استفاده از رنگ پودری با استفاده از فناوری الکترواستاتیک اشاره کرد. این ویژگی نه تنها ظاهری زیبا و شکیل به پروفیل‌ها می‌بخشد بلکه از نظر مقاومت، طول عمر و … نیز عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

همچنین در رابطه با پروفیل درب و پنجره دوجداره آلومینیومی آساش ترکیه می‌توان به این نکته نیز اشاره داشت که این برند یکی از انتخاب‌های اصلی در بین سایر برند‌ها از نظر اهل فن این حوزه و مشتریان به شمار می‌رود. به نوعی برند آساش یکی از گزینه‌های انتخاب بهترین برند پنجره دوجداره آلومینیوم است.

پروفیل آلومینیوم لورنزو

همانطور که اشاره هر برند نقطه قوتی داشته که آن‌ را نسبت به سایر برند‌ها یا بهتر بگوییم رقبای خود متمایز می‌کند. یکی از ویژگی‌هایی که پروفیل درب و پنجره دوجداره آلومینیومی لورنزو دارد، تولید پروفیل‌ها به صورت ترمال بریک است.

ویژگی محصولات ترمال بریک برند لورنزو این است که در عین سبکی و وزن پایین؛ استقامت، عایقبندی و کارایی بالایی نیز دارند. تنوع بالای محصولات برند لورنزو باعث شده تا در بسیاری از ساختمان‌ها، از محصولات این شرکت استفاده کنند.

سخن آخر

در این مقاله با برخی از بهترین برندهای پنجره دوجداره آلومینیوم و ویژگی‌هایی که هنگام خرید باید به آن‌ها توجه شود، آشنا شدیم. همچنین دیدیم که هر برند با توجه به اهداف و سیاست‌هایی که برای تولید محصولات خود در نظر می‌گیرد. برخی از محصولات را با کیفیت و کارایی بهتری نسبت به سایر محصولات خود ارائه می‌دهند. بنابراین ابتدا باید مشخص شود که موارد مورد انتظارتان از پنجره دوجداره آلومینیومی چیست؟ در قدم بعدی محصول مورد نظر خود را از هر برند با یکدیگر مقایسه کنید.

اگر همچنان در انتخاب برند مناسب خود دچار شک و تردید شده‌اید؛ می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید. با توضیح انتظارات و شرایط خود به مشاوران تانسو، بهترین پیشنهاد‌ها را با توجه به بودجه خود از متخصصین کارآزموده و با تجربه ما دریافت خواهید کرد.