به سایت پنجره تانسو خوش آمدید.

خیابان آزادی، نبش شادمان، پلاک 1، طبقه 4، واحد 2

ایران ، تهران

توری پنجره دوجداره چیست ؟

استفاده از توری پنجره راهکاری است که سال‌های زیادی برای جلوگیری از ورود حشرات مختلف به داخل منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما توری‌های قدیمی که به این منظور روی پنجره‌ها نصب می‌شوند، اگرچه مانع از ورود حشرات می‌شوند اما تا حد زیادی باعث جلوگیری از دیدن منظره‌ی سمت دیگر پنجره نیز هستند. این توری‌ها علاوه بر این با روش های پرکار و با استفاده از سیریش، چسب، میخ و ابزار آلات روی پنجره نصب شده و معمولاً هر سال هم به علت های مختلف عم از فرسودگی باید عوض ‌شوند. گذشته از این توری‌های قدیمی روی بسیاری از پنجره‌های جدید آن‌طور که باید کارآمد نیستند. برای برطرف کردن این گونه مشکلات در سال‌های اخیر، انواع توری پنجره با ویژگی‌های متفاوت و متناسب با پنجره‌های گوناگون طراحی و تولید و به کارفرمایان عزیز ارائه شده‌اند. در ادامه این نوشته قصد داریم تا به معرفی توری پنجره پلیسه یا توری کرکره‌ای و ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم.

 

توری رولینگ یا توری کشویی چیست؟

توری رولینگ یکی دیگر از انواع توری پنجره است که پابه‌پای توری‌های پلیسه در جایگاه اول انواع توری پنجره از نظر کارایی، سهولت استفاده، مقاومت و عمر مفید بالا قرار دارد. این نوع توری شباهت بسیار زیادی به توری پلیسه دارد تا جایی که در بسیاری از مواقع، به اشتباه مترادف با توری پلیسه در نظر گرفته می‌شود.اما تفاوت توری رولینگ با توری پلیسه در این است که در این نوع توری از پارچه‌ آکاردئونی یا زیگزاگی استفاده نمی‌شود.

 

در واقع پارچه مورد استفاده در توری رولینگ کاملاً صاف است و باز و بسته شدن آن با استفاده از فنری صورت می‌پذیرد که داخل فریم توری کشویی یا همان توری رولینگ قرار گرفته شده است. این نوع توری نیز قابلیت باز و بسته شدن در سمت چپ و راست و بالا را دارد، اما در توری کشویی امکان باز و بسته شدن توری از وسط به دو سمت چپ و راست به صورت همزمان نیز وجود دارد.

 

ویژگی‌ها، مزایا و معایب توری پنجره رولینگ

1- مزیت‌ها و ویژگی‌های توری رولینگ تا حد زیادی مشابه توری پلیسه است. توری پنجره رولینگ در سه حالت آلفا (باز و بسته شدن از بالا به پایین)، بتا (باز و بسته شدن به سمت راست یا چپ) و گاما (باز و بسته شدن به صورت دوطرفه به سمت راست و چپ) قابل تهیه است.

2- یکی از برتری‌های توری رولینگ نسبت به توری پلیسه مدل گامای این نوع توری پنجره است. توری پنجره رولینگ مدل گاما بهترین نوع توری برای پنجره‌های بزرگ دولنگه است.

 

مهم‌ترین نکته‌ قابل ذکر در این قسمت این است که توری‌ های رولینگ نیز در صورت استفاده‌ نادرست و خراب شدن فنرهای تعبیه شده داخل فریم توری دچار نقص خواهند شد و دیگر امکان باز و بسته شدن آن‌ها وجود نخواهد داشت.    به همین سبب علاوه بر ایـن‌که لازم است هنگــام خریــد از مرغوبیت کامل توری، خصوصاً فنرهای آن مطمئن شد، ضروری است تا در استفاده‌ی صحیح از آن، نهایت دقت و مراقبت را به خرج داد تا نیازمند تعمیر اساسی یا تعویض نباشد.

 

برای خرید توری پنجره این نکته اهمیت دارد که توری را دقیقاً هم‌اندازه‌ی پنجره‌های‌تان تهیه کنید. بنابراین اگر نیاز به ساخت توری رولینگ پنجره دارید. این کار را می‌توانید به متخصصین مجرب پنجره تانسو بسپارید و با اطمینان خاطر انجام شدن کار ها را نظاره کنید.

 

نیازمند مشاوره بیشتر در مورد توری پنجره رولینگ یا توری کشویی هستید؟ در خدمتتان هستیم!

 

اگر همچنان نیازمند اطلاعات بیشتر یا مشاهده حضوری توری پنجره را دارید می توانید با تماس گرفتن با شماره 09124589180 به صورت مستقیم از مدیریت فروش آقای احمدیان مشاوره دریافت کنید!