به سایت پنجره تانسو خوش آمدید.

خیابان آزادی، نبش شادمان، پلاک 1، طبقه 4، واحد 2

ایران ، تهران

توری پنجره دوجداره چیست ؟

استفاده از توری پنجره راهکاری است که سال‌های زیادی برای جلوگیری از ورود حشرات مختلف به داخل منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما توری‌های قدیمی که به این منظور روی پنجره‌ها نصب می‌شوند، اگرچه مانع از ورود حشرات می‌شوند اما تا حد زیادی باعث جلوگیری از دیدن منظره‌ی سمت دیگر پنجره نیز هستند. این توری‌ها علاوه بر این با روش های پرکار و با استفاده از سیریش، چسب، میخ و ابزار آلات روی پنجره نصب شده و معمولاً هر سال هم به علت های مختلف عم از فرسودگی باید عوض ‌شوند. گذشته از این توری‌های قدیمی روی بسیاری از پنجره‌های جدید آن‌طور که باید کارآمد نیستند. برای برطرف کردن این گونه مشکلات در سال‌های اخیر، انواع توری پنجره با ویژگی‌های متفاوت و متناسب با پنجره‌های گوناگون طراحی و تولید و به کارفرمایان عزیز ارائه شده‌اند. در ادامه این نوشته قصد داریم تا به معرفی توری پنجره پلیسه یا توری کرکره‌ای و ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم.

 

توری پنجره آهنربایی یا توری مگنتی چیست؟

توری پنجره آهنربایی نوعی توری است که عموماً بدون فریم عرضه می‌شود. ساختار این نوع توری پنجره شامل یک پارچه‌ی توری است، که با توجه به برندها و مدل‌های مختلف دارای جنس متفاوتی است. این توری از وسط به صورت طولی به دو قسمت تقسیم شده، و این دو قسمت توسط چندین آهنربا به یکدیگر متصل شده‌اند. این نوع توری عموماً برای درهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نیاز به باز و بسته شدن مکرر دارند. در صورت استفاده از این توری نیازی به باز و بسته کردن مکرر در حیاط، تراس و … برای جلوگیری از ورود حشرات نیست، چرا که حین عبور افراد، دو قسمت این نوع توری که توسط چند آهنربا به یکدیگر متصل شده‌اند از هم باز شده و بلافاصه پس از عبور او مجدداً به یکدیگر وصل می‌شوند.

 

ویژگی‌ها، مزایا و معایب توری پنجره آهنربایی

مزیت این نوع توری پنجره نسبت به دیگر انواع توری پنجره که تا این‌جا به آن‌ها اشاره کرده‌ایم، این است که در صورت نیاز به عبور و مرور مکرر از داخل خانه به حیاط، تراس و … دیگر نیازی به باز و بسته کردن مکرر در وجود نخواهد داشت. علاوه بر این مورد، نصب این نوع پرده به سهولت انجام می‌شود و نیاز به تخصص خاصی ندارد. گذشته از این، شست‌وشوی توری پنجره مگنتی، به دلیل امکان جدا کردن توری از کلاف در، بسیار آسان‌تر از دیگر انواع توری پنجره است.

 

توری پنجره مگنتی دارای این عیب است که معمولاً در اندازه‌هایی از پیش تعریف شده عرضه می‌شود و امکان سفارش دادن اندازه‌ی مورد نیاز هنگام خرید آن وجود ندارد. علاوه بر این، این نوع توری قابل جمع شدن نیست و به همین سبب همواره در معرض نور خورشید و دیگر عوامل محیطی قرار دارد که باعث کاهش عمر مفید این نوع توری می‌شوند. به سبب وجود این محدودیت‌ها و با توجه به قیمت این نوع توری، می‌توان گفت توری آهنربایی بیشتر برای درها و در برخی موارد پنجره‌هایی مناسب است که عبور از آن‌ها به دفعات صورت می‌گیرد.

 

برای خرید توری پنجره های دوجداره این نکته بسیار اهمیت دارد که توری را دقیقاً هم‌اندازه‌ی پنجره‌های‌تان تهیه کنید. بنابراین اگر نیاز به ساخت توری رولینگ پنجره دارید. این کار را می‌توانید به متخصصین مجرب پنجره تانسو بسپارید و با اطمینان خاطر انجام شدن کار ها را نظاره کنید.

 

اگر همچنان نیازمند اطلاعات بیشتر یا مشاهده حضوری توری پنجره را دارید می توانید با تماس گرفتن با شماره 09124589180 به صورت مستقیم از مدیریت فروش آقای احمدیان مشاوره دریافت کنید!