شرکت آکپای ایران – تولید کننده انواع آلومینیوم اختصاصی

شرکت آکپای ایران – تولید کننده انواع آلومینیوم اختصاصی

شرکت آکپا ایران تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم (نرمال و ترمال بریک) و رنگ کاری فلزات به روش های الکترواستاتیک یا پودری، دکورال و آنادایزینگ در سال 1387 در زمینی به مساحت 35000 متر مربع در شهرک سرمایه گذاری خارجی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مشارکت با شرکت آکپای ترکیه به بهره برداری و شروع روندکاری رسید.

 

شرکت آکپا ایران را می توان در زمره موفق ترین تولید کنندگان پروفیل های آلومینیومی در ایران دانست که با استفاده از گنجینه علمی و تجربی مدیران خود و اتکاء برسیاست مشتری مداری و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی توانسته است در کوتاهترین مدت، بیشترین حجم تولید پروفیل های اختصاصی آلومینیوم کشور را به خود اختصاص دهد، به طوری که امروزه شاهد افزایش 700 درصدی توان تولید نسبت به زمان بهره برداری می باشیم.

 

از آنجا که ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی همواره یکی از ارکان مدیریت سیستم کیفیت شرکت آکپا ایران می باشد، لذا این شرکت با استقرار و پیاده سازی دستورالعمل ها و روش های اجرایی لازم، موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران، گواهینامه فنی در زمینه تولید پروفیل های آلومینیومی حرارت شکن از مرکز تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی از سال 1391 الی 1399 و گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت به شرح ذیل گردیده است؛

 

ISO 9001:2015 – ISO 14001:2015 – ISO 45001:2018 – ISO 10002:2018 – ISO 10004:2018 – ISO 50001:2011 – 5S – CE

 

مشتری مداری یکی از اصلی ترین سیاست های شرکت آکپای ایران بوده و همواره توجه خود را به حمایت از مصرف کنندگان معطوف نموده است.

 

از سایر افتخارات شرکت آکپای ایران می توان به موارد ذیل اشاره نمود؛

برند برتر تولید پروفیل های آلومینیومی از طرف سندیکای صنایع آلومینیوم ایران طی هشت سال متوالی از سال 1392 الی 1398

واحد نمونه استانی در سالهای 89-92-97-98 (4 دوره)

کارافرین برتر در سالهای 89-93-95-97 (4 دوره)

تندیس طلائی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالهای 96-97-98 (3 دوره متوالی)

 

 

اهداف شرکت آکپای ایران:

کسب رتبه نخست در زمینه تولید انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم در کشور

قرار گرفتن در جایگاه 10 شرکت برتر تولید انواع پروفیل های اختصاصی آلومینیوم در خاورمیانه

 

 

ماموریت های گزیده شده توسط شرکت آکپای ایران:

شناسایی نیاز بازارهای مصرف داخل و كشور های هم جوار

عرضه انواع پروفیل آلومینیوم به بازار های مصرف با لحاظ نمودن صرفه اقتصادی فرآیند، به منظور تأمین انتظارات مشتریان

تهیه و تأمین انواع ماشین آلات درب و پنجره از منابع داخلی و خارجی

نصب و راه اندازی انواع ماشین آلات درب و پنجره و ارائه آموزش های لازم

استقرار نظام های مدیریتی در مجموعه، جهت انجام بهینه مأموریت های یاد شده

 

 

چرا صنایع آکپای ایران را انتخاب کنیم؟

گروه تولیدی آکپا ایران پس از 12 سال فعالیت موفق در تولید پروفیل های اختصاصی آلومینیوم و ترمال بریک، رنگ کاری به روش الکترواستاتیک، دکورال و آنادایزینگ با برند شناخته شده آکپا ایران با تلاشی شبانه‌روزی و طاقت ‌فرسا اما عزمی راسخ، یک یادگار جهانی را در صنعت پروفیل آلومینیوم ایران به ثبت رسانده است و با راه‌اندازی یکی از مدرن ترین واحدهای صنعتی در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم در استان آذربایجان شرقی، تجربه نوینی را در میدان رقابت به ارمغان گذاشته‌ است.

در واقع شرکت آکپا ایران پس از تثبیت موقعیت خویش در صنعت پروفیل آلومینیوم ایران حالا مصمم است با ایجاد خطوط تولید بیشتر در تمامی فرآیندهای تولید شاهکاری از کیفیت جهانی را عرضه نماید.

 

 

تنوع محصولات و مقاطع پروفیل‌های آکپای ایران:

کافی است برای اطلاع از تنوع مقاطع پروفیل و دیگر محصولات شرکت آکپا ایران به سایت و کاتالوگ‌های درب و پنجره و کرتین وال نگاه کنید. در حال حاضر شرکت‌ آکپا ایران با بیش از 52 نوع سیستم و بالای 3000 نوع پروفیل آلومینیوم  که مدام قالب‌های جدید به خط تولید اضافه‌ می‌شود و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان و نیاز بازار ایران و کشورهای همسایه این امکان وجود دارد تا قالب‌های اختصاصی و بر اساس آن پروفیل سفارش شده تولید گردد.

 

 

همکاری مستمر با تولید کنندگان درب و پنجره و نما همانند مجموعه تانسو:

داشتن روابط مستقیم و قابل اعتماد با سازندگان در و پنجره و نما، امکان ارائه بهترین خدمات پس از فروش را فراهم ساخته و بر آورده کردن نیازهای مشتریان و نیز حل مشکلات مشتریان را امکان پذیر ساخته است.

با عرضه انواع مختلف پروفیل های اختصاصی بنا بر نیاز های مشتریان و ارائه خدمات مشاوره و آموزشی در خصوص نصب و راه اندازی ماشین آلات و امکان بر قراری خدمات پشتیبانی برای مشتریان خاص نظیر نیروی  مقیم در محل.

 

 

دارا بودن طیف وسیع مشتریان با رضایتمندی کامل شرکت آکپای ایران:

شرکت آکپا ایران با توجه به ارائه محصولات با کیفیت برتر و اکونومیک همراه با تحویل به موقع تقریبا در تمامی استان ها دارای نمایندگی و عاملیت فروش محصولات شرکت آکپا ایران می باشد که می تواند مرجعی برای دریافت باز خورد رضایتمندی مشتریان از ارائه محصولات باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.