به سایت پنجره تانسو خوش آمدید.

خیابان آزادی، نبش شادمان، پلاک 1، طبقه 4، واحد 2

ایران ، تهران

توری پنجره دوجداره چیست ؟

استفاده از توری پنجره راهکاری است که سال‌های زیادی برای جلوگیری از ورود حشرات مختلف به داخل منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما توری‌های قدیمی که به این منظور روی پنجره‌ها نصب می‌شوند، اگرچه مانع از ورود حشرات می‌شوند اما تا حد زیادی باعث جلوگیری از دیدن منظره‌ی سمت دیگر پنجره نیز هستند. این توری‌ها علاوه بر این با روش های پرکار و با استفاده از سیریش، چسب، میخ و ابزار آلات روی پنجره نصب شده و معمولاً هر سال هم به علت های مختلف عم از فرسودگی باید عوض ‌شوند. گذشته از این توری‌های قدیمی روی بسیاری از پنجره‌های جدید آن‌طور که باید کارآمد نیستند. برای برطرف کردن این گونه مشکلات در سال‌های اخیر، انواع توری پنجره با ویژگی‌های متفاوت و متناسب با پنجره‌های گوناگون طراحی و تولید و به کارفرمایان عزیز ارائه شده‌اند. در ادامه این نوشته قصد داریم تا به معرفی توری پنجره پلیسه یا توری کرکره‌ای و ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم.

 

توری رولینگ یا توری کشویی چیست؟

توری پنجره لولایی نیز همانند توری رولینگ از یک فریم یا قاب و یک توری داخل آن تشکیل شده است. اما نحوه‌ی کارکرد این نوع توری با توری رولینگ دارای تفاوتی اساسی است. توری‌های لولایی درست مانند یک پنجره یا در از طریق یک لولا باز و بسته می‌شوند. در حقیقت در این نوع توری دیگر فریم دارای یک جایگاه ثابت نیست و باز و بسته کردن توری با استفاده از باز و بسته کردن فریم آن انجام می‌شود.

 

ویژگی‌ها، مزایا و معایب توری پنجره لولایی

مسلماً باز و بسته شدن مکرر فریم توری پنجره لولایی احتمال خراب شدن و تغییر فرم لولا و فریم را بیشتر افزایش می‌دهد. به همین دلیل از این نوع توری بیشتر برای در و پنجره‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به باز و بسته کردن مکرر نداشته باشند. گذشته از این، از آن‌جا که در این نوع توری امکان جمع شدن توری داخل فریم وجود ندارد، پارچه‌ی توری پیوسته در معرض عوامل محیطی قرار خواهد داشت و در نتیجه زودتر فرسوده و پوسیده می‌شود در کنار ظاهر نامناسب کارایی هم نخواهد داشت .

 

 شاید بتوان گفت برتری توری لولایی نسبت به توری‌های رولینگ و پلیسه مقرون‌به‌صرفه‌بودن‌اش برای درهای بزرگی است که کمتر نیاز به باز و بسته شدن آن‌ها وجود دارد. علاوه بر این عموماً قیمت این نوع توری و همچنین هزینه تعمیر آن کم‌تر از توری‌های پلیسه و رولینگ است.

 

برای خرید توری پنجره های دوجداره این نکته بسیار اهمیت دارد که توری را دقیقاً هم‌اندازه‌ی پنجره‌های‌تان تهیه کنید. بنابراین اگر نیاز به ساخت توری رولینگ پنجره دارید. این کار را می‌توانید به متخصصین مجرب پنجره تانسو بسپارید و با اطمینان خاطر انجام شدن کار ها را نظاره کنید.

 

اگر همچنان نیازمند اطلاعات بیشتر یا مشاهده حضوری توری پنجره را دارید می توانید با تماس گرفتن با شماره 09124589180 به صورت مستقیم از مدیریت فروش آقای احمدیان مشاوره دریافت کنید!