پنجره يو پی وی سی ثابت پایه اصلی در انواع طرح ها

پنجره يو پی وی سی ثابت پایه اصلی در انواع طرح ها

به چه علت پنجره های UPVC پایه ثابت طرح های ترکیبی هستند؟

 

پنجره upvc ثابت از پر کاربردترین و مناسبترین نوع اجزاء پنجره های دوجداره هستند زیرا چون ثابت هستند در آن ها از یراق آلات استفاده نمیشود و در مقایسه با دیگر انواع پنجره های دوجداره upvc در کاهش آلودگی صوتی تاثیر زیادی دارند و محیط ساکتی رو ایجاد میکنند. از دیگر مزایای پنجره یو پی وی سی ثابت این است که بهترین میزان دید را بدون مزاحمت فریم برای شخص ایجاد میکند.

 

همچنین به خاطر فیکس بودن (fixed) عایقی در برابر گرد و خاک همچنین تغییرات آب و هوایی است.این مدل پنجره دوجداره upvc را میتوان از پر مصرف ترین نوع پنجره دوجداره upvc نام برد زیرا در تمامی مدل های ترکیبی استفاده میگردد و به دلیل ثابت بودن آن در نواحی نورده به صورت دیواره نیز کار برد دارد.

 

پنجره يو پی وی سی ثابت در ترکیب تک حالته

در پنجره های دو جداره upvc تصویر مقابل، پنجره میانی ثابت بوده و دو پنجره upvc تک حالته از طرفین باز شو هستند، که این طرح از پنجره دوجداره یو پی وی سی به سبب سادگی و داشتن عمومیت بیشترین کاربرد را دارد.

 

استفاده پنجره upvc ثابت در آلاچیق

پنجره دو جداره یو پی وی سی ثابت در ساخت آلاچیق ها ، بالکن و نیز محوطه های گلخانه ای و پاسیو بسیار پر کاربرد بوده و موارد استفاده بسیتر بالاست این نوع از پنجره بدلیل ثابت بودن بالاترین درجه عایق بودن را نیز داراست.

 

نقش پنجره يو پی وی سی ثابت در پوشش های سقفی

از دیگر موارد استفاده از پنجره های upvc ثابت در پوشش سقف ها و مناطقی که می خواهیم در عین داشتن عایق رطوبت و گرما از نور کامل نیز بهره ببریم می باشد ، در این موارد بهترین بی شک پنجره های یو پی وی سی میباشد .

 

فریم پنجره upvc ثابت در لنگه درب های ثابت

در تصویر مقابل ترکیب استفاده شده ترکیبی از لنگه درب های بالکنی upvc تک حالته و لنگه ثابت میباشد لازم به ذکر است که در پروفیل مصرفی پنجره ثابت میبایست با نهایت دقت انجام شود تا کاملا با زاویه ۹۰ درجه به خط افق عمود باشد چراکه در ریگلاژ لنگه های متحرک بسیار تاثیر بوده است.

 

عدم محدودیت ابعاد درپنجره يو پی وی سی ثابت

پنجره تک حالته می تواند برای مثال به سه قسمت که قسمت میانی آن پنجره یو پی وی سی ثابت و در طرفین دو بازشوی سایبانی و تک حالته بکار گرفته شود هم طراحی شود و به دلیل ثابت بودن هیچ گونه محدودیتی در ساخت پنجره در حوزه قوانین برای پنجره قابت وجود ندارد.

 

مجموعه پنجره تانسو تولید کننده سیستم های دوجداره به خصوص پنجره های ثابت اماکن تولید انواع پنرجه در طرح دلخواه شما را دارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره بیشتر به صورت مستقیم با شماره 09124589180 تماس گرفته و از مدیر فروش مجموعه مشاوره بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.