به سایت پنجره تانسو خوش آمدید.

خیابان آزادی، نبش شادمان، پلاک 1، طبقه 4، واحد 2

ایران ، تهران

توری پنجره دوجداره چیست ؟

استفاده از توری پنجره راهکاری است که سال‌های زیادی برای جلوگیری از ورود حشرات مختلف به داخل منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما توری‌های قدیمی که به این منظور روی پنجره‌ها نصب می‌شوند، اگرچه مانع از ورود حشرات می‌شوند اما تا حد زیادی باعث جلوگیری از دیدن منظره‌ی سمت دیگر پنجره نیز هستند. این توری‌ها علاوه بر این با روش های پرکار و با استفاده از سیریش، چسب، میخ و ابزار آلات روی پنجره نصب شده و معمولاً هر سال هم به علت های مختلف عم از فرسودگی باید عوض ‌شوند. گذشته از این توری‌های قدیمی روی بسیاری از پنجره‌های جدید آن‌طور که باید کارآمد نیستند. برای برطرف کردن این گونه مشکلات در سال‌های اخیر، انواع توری پنجره با ویژگی‌های متفاوت و متناسب با پنجره‌های گوناگون طراحی و تولید و به کارفرمایان عزیز ارائه شده‌اند. در ادامه این نوشته قصد داریم تا به معرفی توری پنجره پلیسه یا توری کرکره‌ای و ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم.

 

توری پنجره ثابت چیست؟

این نوع توری پنجره مشابه توری رولینگ یا توری لولایی است اما در آن نه امکان جمع شدن توری وجود دارد و نه امکان جابه‌جا شدن قاب به طور کلی نسل های قدیمی تر توری های جدید هستند اما به دلیل نبود کارایی مناسب و هزینه بالا در امور ساخت به طور کامل تقریبا کنار گذاشته شده اند.

 

ویژگی‌ها، مزایا و معایب توری پنجره ثابت

مزیت این نوع توری قیمت پایین آن نسبت به دیگر انواع توری پنجره است. اما این توری همواره در معرض عوامل محیطی قرار دارد و بنابراین عمر مفید کمتری در مقایسه با سایر انواع توری پنجره دارد. گذشته از این در صورت استفاده از این نوع توری، پنجره کاملاً توسط توری مسدود می‌شود، مشکلی که در توری‌های قدیمی وجود داشت و در بسیاری از موارد باعث بروز مشکلات و محدودیت‌های بسیار می‌شد.

 

برای خرید توری پنجره های دوجداره این نکته بسیار اهمیت دارد که توری را دقیقاً هم‌اندازه‌ی پنجره‌های‌تان تهیه کنید. بنابراین اگر نیاز به ساخت توری رولینگ پنجره دارید. این کار را می‌توانید به متخصصین مجرب پنجره تانسو بسپارید و با اطمینان خاطر انجام شدن کار ها را نظاره کنید.

 

اگر همچنان نیازمند اطلاعات بیشتر یا مشاهده حضوری توری پنجره را دارید می توانید با تماس گرفتن با شماره 09124589180 به صورت مستقیم از مدیریت فروش آقای احمدیان مشاوره دریافت کنید!